lift dni otwarte

Dni otwarte w LIFT Strength & Conditioning

Na początku października obchodziliśmy drugi rok działania studia treningowego LIFT Strength & Conditioning. Z tej okazji organizujemy dni otwarte w naszym klubie, w trakcie których będzie można skorzystać nieodpłatnie z konsultacji trenerskich, treningu grupowego lub po prostu przyjść i przybić przysłowiową „piątkę”

Dni otwarte LIFT – program

8 październik (sobota) 
Konsultacje trenerskie: 
Dorian 14:00 – 16:00
Karol: 14:00 – 16:00 
 
12 październik (środa)
Konsultacje trenerskie:
Dorian: 10:00 – 13:00
Karol: 17:00 – 19:00

15 październik (sobota)

Treningi grupowe:
Kettlebells (początkujący) 9:30- 8 miejsc
Kettlebells 
(zaawansowani) 11:15 – 6 miejsc

Konsultacje trenerskie:
Dorian:
 14:00 – 16:00
Karol: 14:00 – 16:00

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA trenerska?

Podczas konsultacji treningowej przeprowadzimy krótki wywiad, w trakcie którego poznamy Twoje cele treningowe.  Jeśli będziesz chcieć, na tym etapie będzie możliwość  przeprowadzenia kompleksowej analizy składu ciała na profesjonalnym urządzeniu Tanita. W tym celu przed konsultacją należy pobrać aplikację „My Tanita” ze sklepu Play / Apple Store – to właśnie w tej aplikacji znajdą się Twoje dane.

Po wstępnym wywiadzie zrobimy krótką rozgrzewkę, po czym wykonamy kilka testów funkcjonalnych które pozwolą nam określić, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ciała w tym momencie. 

Po tym wrócimy do rozmowy, w trakcie której określimy w jaki sposób możemy pomóc Ci zrealizować Twoje cele treningowe, będziesz mieć też okazję do zadawania pytań na nurtujące Cię tematy. 

Czas przewidziany na konsultację to 30 minut.

Co muszę wiedzieć o treningach grupowych?

Trening Kettlebells na poziomie podstawowym przeznaczony jest dla osób, które jeszcze nigdy nie ćwiczyły z kettlami lub trenują z nimi stosunkowo krótko. Wykorzystamy podstawowe techniki pracy z kettlami, takie jak martwy ciąg i/lub swing (zależnie od poziomy grupy), wyciskania czy przysiady, uzupełnione o pracę z masą własnego ciała.

Trening Kettlebells na poziomie zaawansowanym dedykowany jest osobom, które mają za sobą dłuższy staż pracy z odważnikami kettlebells. Wymagana znajomość technik takich jak zarzut (clean), rwanie (snatch) i Tureckie wstawanie. Podczas tych zajęć będziesz mieć okazję ćwiczyć z osobami trenującymi w LIFT regularnie.

Zapisz się na konsultację / trening grupowy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Kategorie wpisów

Tagi