Trening personalny w lift

Trening personalny w LIFT to gwarancja ćwiczenia w komfortowych warunkach, na świetnej klasy sprzęcie i pod okiem doświadczonych specjalistów. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewnym tego, że poprowadzimy Cię drogą bezpiecznego, harmonijnego i satysfakcjonującego rozwoju. W trakcie treningów zadbamy o Twoją mobilność, stabilność, siłę i wytrzymałość. Pomożemy Ci stać się sprawniejszą, silniejszą wersją Ciebie. Jeśli uprawiasz już jakieś sporty – zobaczysz w nich efekty naszych treningów, niezależnie od tego czy będzie to kolarstwo górskie – w którym poprawisz swoją siłę i wydolność na podjazdach, tenis ziemny – gdzie będziesz reagować szybciej i serwować mocniej czy biegi długodystansowe, które będziesz przebiegać szybciej i z mniejszym zmęczeniem niż dotychczas. 

Niezależnie od poprawy Twojej sprawności zmieni się Twoja sylwetka, której rozwój przełoży się na Twoje lepsze samopoczucie i pewność siebie.

 

Jak wygląda trening z nami?

Wybraź sobie ten moment. Wchodzisz na salę, i już od pierwszej sekundy wiesz, że jesteś na siłowni. Głośna muzyka, zapachy współćwiczących… i Twój trener personalny oczekujący na Ciebie przy obficie załadowanej obciążeniami sztandze. Zbijasz piątkę i zaczynasz trening od ciężkich przysiadów.

STOP.

To nie u nas. 

Przywita Cię czyste, schludne i kameralne studio treningowe. Trening rozpoczniemy od krótkiej pogawędki, która pozwoli nam ocenić Twoją dyspozycję dobową i możliwość realizacji przygotowanego dla Ciebie planu działania. Zamiast od ciężkich przysiadów zaczniemy od mobilizacji, rozgrzewki i aktywacji, która przygotuje Cię do dalszej pracy.  W trakcie treningów nauczymy Cię poprawnie wykonywać ćwiczenia zanim zaczniesz pobijać rekordy. Pomożemy Ci poznać Twoje ciało, jego reakcje na różne bodźce. Przygotujemy Cię, byś potrafił/a radzić sobie w nagłych sytuacjach, gdy z dala od dostępu do naszego studia czy fizjoterapeuty przydarzy Ci się jakiś epizod bólowy czy kontuzja. 

Zwykle na treningu spędzisz z nami około 55-60 minut (z możliwością wydłużenia), spalisz nieco kalorii, wymienisz nieco anegdot i (być może) usłyszysz kilka mniej lub bardziej suchych dowcipów ;). 

Z czasem poczujesz się jak w swoim drugim domu.

Ile to kosztuje?

Nasi trenerzy sami ustalają stawki za trening personalny i sposób rozliczania, dlatego koszt jednostki treningowej będzie uzależniony od wyboru konkretnej osoby oraz sposobu rozliczenia (za trening / pakietowo). Można przyjąć ogólną zasadę, że im częściej trenujesz, tym mniej płacisz za jednostkę treningową. Aby poznać aktualny cennik treningów personalnych kliknij w zdjęcie trenera personalnego poniżej:

 

dorian
head coach / właściciel
trener personalny
Karol
trener personalny
Trener kalisteniki

Chcesz zacząć? Skontaktuj się z nami