Prowadzenie treningowe w LIFT - jak działa

W Lift oferujemy dwa modele prowadzenia treningowego oparte o programowanie indywidualne i klubowe. W przypadku prowadzenia indywidualnego plan treningowy jest „szyty na miarę” pod potrzeby i możliwości konkretnej osoby. Może być przygotowany pod 3-5 treningów tygodniowo i może obejmować także jednostki wytrzymałościowe. To odpowiedni wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem siłowym dzięki zawartym w pakiecie treningom personalnym, podczas których uczymy się wykonywania ćwiczeń które później są wykorzystywane w planie treningowym.

 Programowanie grupowe opiera się na modelu zakładającym 3 treningi w tygodniu i jest przeznaczone głównie dla osób które mają już chociaż minimalne doświadczenie w treningu siłowym. Do wyboru jest stale poszerzana ilość planów treningowych o różnym poziomie trudności.

Niezależnie od wybranej opcji plan treningowy jest dostarczany za pomocą aplikacji Bridge Tracker. Wszystkie ćwiczenia z planów treningowych posiadają filmy instruktażowe wideo (w znacznej części przygotowane przez nas), a sama aplikacja umożliwia łatwe śledzenie postępów trenującego.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń w klubie i dbałość o komfort treningu ilość dostępnych pakietów LIFT / LIFT Lite (wstępu z prowadzeniem) jest limitowana do 25 (łącznie). Możesz sprawdzić dostępność pakietów klikając w ofertę pakietu w naszym sklepie internetowym: LIFT LITE / PAKIET LIFT