Darmowe konsultacje przez cały maj

Pierwszy raz od otwarcia LIFT Strength & Conditioning wprowadzamy regularne, darmowe konsultacje treningowe dla osób, które jeszcze z nami nie trenowały.  To dobra okazja by zwiedzić nasze studio, sprawdzić co mamy dla Ciebie do zaoferowania i na własnej skórze poczuć kameralną atmosferę naszego studia treningowego. 

Jak wygląda konsultacja?

Podczas konsultacji treningowej przeprowadzimy krótki wywiad, w trakcie którego poznamy Twoje cele treningowe oraz poinformujesz nas o ewentualnych ważnych – z perspektywy treningowej – rzeczach, takich jak np. przebyte kontuzje. Jeśli będziesz chcieć, na tym etapie będzie możliwość zważenia się na wadze z pomiarem tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej etc. marki Tanita

Po krótkim wstępnym wywiadzie zrobimy krótką rozgrzewkę, po czym wykonamy kilka testów funkcjonalnych które pozwolą nam określić, co jest mocną a co słabą stroną Twojego ciała w tym momencie. 

Po tym wrócimy do rozmowy, w trakcie której określimy w jaki sposób możemy pomóc Ci zrealizować Twoje cele treningowe, będziesz mieć też okazję do zadawania pytań na nurtujące Cię tematy. 

Czas przewidziany na konsultację to 30 minut.

UWAGA! 

Istnieje możliwość poszerzenia konsultacji o wstępny trening personalny. W maju koszt takiego treningu to 60 złotych przekazane na rzecz jednej z fundacji pomagającej potrzebującym na Ukrainie: 
https://www.siepomaga.pl/ukraina
https://pomagam.pl/solidarnizukraina
Lub wpłacone do skarbonki w studiu treningowym (w przypadku płatności na konto którejś z fundacji, prosimy o zabranie potwierdzenia na trening). W takim przypadku termin konsultacji z treningiem będzie ustalany indywidualnie, ze względu na konieczność zagospodarowania odpowiednio długiego okienka przez naszych trenerów.

Dostępne terminy konsultacji: 
Dorian Rochowski: środy między 18:30 a 20:00
Karol Budziński: piątki od 17:00 do 18:30

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Kategorie wpisów

Tagi