Trenuj z nami

Jesteś w dobrym miejscu

LIFT to miejsce stworzone z pasji do sportu. Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć trenować by poprawić swoją sylwetkę, wyniki sportowe, samopoczucie czy pozbyć się bólu – możesz liczyć na naszą pomoc.

Jesteśmy doświadczonymi trenerami personalnymi specjalizującymi się w treningu funkcjonalnym i prozdrowotnym. 

Dopasujemy trening do Twoich celów, możliwości i ambicji, pomagając Ci zrealizować Twoje plany. Mamy doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku – od 10 do 75 lat. Pomogliśmy przygotować się tak do zawodów Street Workout, startów w podnoszeniu ciężarów, jak i triathlonu, zawodów rowerowych i do wypraw w Himalaje.  

trener personalny katowice Dorian Rochowski
Dorian Rochowski
Karol Budziński

umów się na darmową konsultację

Aktualnie oferujemy darmowe konsultacje (formularz poniżej!) z naszymi trenerami po wcześniejszym umówieniu. Konsultacja trwa 20-30 minut, w trakcie których poznajemy podczas krótkiego wywiadu Twoje potrzeby, przeprowadzamy kilka podstawowych testów funkcjonalnych i przedstawiamy Ci możliwości współpracy. Na konsultacje należy zabrać wygodne obuwie sportowe, najlepiej na płaskiej podeszwie, oraz ubrania sportowe. 

W trakcie konsultacji możemy wykonać dla Ciebie analizę składu ciała, korzystając z nowoczesnej wagi Tanita. W takim przypadku poprosimy Cię o zainstalowanie aplikacji MyTanita (sklep Play / Apple Store) gdzie  trafią dane z Twojego pomiaru (my ich nigdy nie przechowujemy!)

Jeśli zdecydujesz się na treningi personalne, cena Cię nie zaskoczy. Zależnie od wybranego wariantu rozliczenia zapłacisz od 115 do maksymalnie 150 złotych za godzinę treningu personalnego. Więcej informacji na temat cen i metod rozliczenia znajdziesz na stronach naszych trenerów.